1.      Rozpędzik Anna

 

Komisje:

Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego

Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

e-mail: a.rozpedzikdz7@gmail.com

tel. 736 340 842

Dyżur:

Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez email w siedzibie Fundacji Człowiekowi-Człowiek, ul. Majówny 62 wejście od ul. Raczkiewicza.

Okręg 1:
AMAZONEK 1, 1A, 2, 3, 5, 6, 6A, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JANTAROWA 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A, 16, KORZENIAKA 18, 20, 61, 63, 65, KRZYŻÓWKA 5, MAJÓWNY 21, 23, 25, 25A, 29, 31, 33, 37, 37A, 39, 41, 43A, 43B, 43C, 45, 50A, 50B, 50C, 50D, 50E, 50F, 54, 54A, 56, 56A, 58, 58A, 60, 60A, 62, 64, 66, 68, 68A, 68B, 68D, 68E, 70, 72, 74, 76, 76A, 76B, 78, 80, 82, 84, 88, 92, NA BORACH 1, 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 6, OLSZANICKA 11B, 11C, 38, 38A, 140, 158, 160, 172, 174, PODKAMYK 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4E, 4G, 5, 6, 7, 10, 14, 16, 82, PORZECZE 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, POWSTANIA LISTOPADOWEGO 14, 38A, 63, 64, 65, 67, POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1, 2, 2C, 2CA, 2D, 2DA, 2E, 2EA, 2F, 2G, 2J, 2K, 2L, 2M, 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10E, 10F, 12A, 12D, 14, 16, 18, 19, 24, 26, 53, 66, 68, 68A, 87, RACZKIEWICZA 7, 8, 9, 10, 12, 12A, 13, 15, 16, 18, 20, STRYJEŃSKIEJ 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 16, 17, 17A, 19, 19A, 23, SZASERÓW 1, 3, 5, 6, 11, 14, 14A, 15, 18, 20, BECKA 52, 52A, 52B, 52C, 52D, 54, 54A, 58, 60, NIEZAPOMINAJEK 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 3, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 15, 17, 19, 21, OLSZANICKA 6, 6A, 7B, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 9J, 9K, PODŁUŻNA 3

2.     Kubacka Iwona Komisje:

Komisja Infrastruktury i Planowania

Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

e-mail:  iwokubacka@gmail.com

tel. 606 324 141

Dyżur:

Możliwość spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez  e-mail.

Okręg 2:
GŁOGOWIEC 7, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 15, 17, 21C, 21D, 72, 74, 76, 78, 80, 95A, 95B, 95C, 95D, 95E, 97, 97C, 97D, 97E, 97F, 99C, 99D, 99E, 99F, 101, 103, INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ 1, 2, 2A, 3, 9, 13, 13A, 15, 17, 24, 36, JAGIEŁKA 4, 6, 6A, 6C, 6D, 7, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 9B, 9C, KORZENIAKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 57, 59, KOSMOWSKIEJ 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 9, 10, 10B, 10C, 11, 12, 12A, 14, 15, 15A, 16, 19, 21, 21A, 29, 35, 37, 39, 39B, 41, 43, 45, LEŚMIANA 1, 1A, 1B, 1C, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 5B, 5BA, 5BB, 5C, 5CA, 5D, 5E, 6, 6A, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, MAJÓWNY 1, 2, 3, 4, 5, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 14A, 14B, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 26, 26A, 28, 30, 30A, 32, 32A, 36, 36A, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, NA POLANKACH 1, 1A, 3, 4, 5, 7, NAD ŹRÓDŁEM 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, OLSZANICKA 10, 12, 12A, 13, 13A, 13B, 13D, 14, 15, 16, 17, 21, 24, 25, 25A, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33C, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, 34F, 41, 43, 45, 85, POD SKAŁĄ 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, POD SZAŃCAMI 1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 9, 9A, 9B, POWSTANIA STYCZNIOWEGO 89, RACZKIEWICZA 1, 1A, 3, 3D, 3E, 3F, 3K, 3U, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6F, 6K, WYŻGI 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 13, 13A, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21A, 23, 25, 25A, 29, 35, 45, 45A, 49, 53, 59, 61, 61A, 63

3.     Nizioł Dagmara

 

Komisje:

Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej

Komisja Edukacji

Kontakt:

e-mail: niziol.dagmara7@gmail.com

tel. 504 822 904

Dyżur:

Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail.

Okręg 3:
WYŻGI 55, CHEŁMSKA 1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 23A, 24, 24A, 25, 25A, 25B, 26, 26A, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 35A, 35B, 36A, 36B, 37, 38, 38A, 38D, 39, 40, 40A, 40B, 41, 41A, 41B, 41C, 41E, 41F, 41G, 41H, 42, 42A, 43, 44, 46, 46A, 48, 48A, 50, 50A, 50B, 52, 54, 58, 60, 66, 68, 70, 76, JUNACKA 10, 10A, 10B, 12, 12A, 12B, 12C, 14, 15, 15A, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, OLSZANICKA 1, 3, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, ORLA 136, 138, 138A, 140, 142, 150, 162, 164, 171, OŚWIĘCIMSKA 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 8, 10, PRZYSZŁOŚCI 1, 2, 2B, 2C, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 18, 18B, 19, 20, 21, 24, 26, 47, 49, 50, 51, 52A, 54, RZEPICHY 1, 1A, 1B, 1C, 2, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 4D, 4E, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 6A, 6B, 7, 8, 12, 14, 14A, 15, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 16, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 21F, 21G, 21H, 21J, 21K, 24, 25, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27G, 27J, 30, 30A, 30B, 30C, 31, 31D, 32, 32A, 32B, 33, 33A, 33B, 33C, 35, 35A, 36, 37, 39, 40, 40A, 40B, 40C, 40D, 41A, 41B, 41C, 42, 43, 43A, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51A, 52, 52A, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62A, 62B, 62C, 64, ZA SKŁONEM 3, 3A, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11A, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, ZAKAMYCZE 3, 5, 7, 9, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31A, 32, 32A, 32B, 33, 33B, 34, 34A, 34B, 35, 35A, 35B, 35C, 36, 36A, 37A, 37B, 38, 38A, 39, 40, 40A, 40C, 40D, 40E, 40F, 40G, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 42F, 43A, 43B, 44, 44A, 44B, 44C, 44F, 45, 46, 46A, 47, 47A, 48, 49, 50, 50A, 51, 53, 53A, 53B, 54, 55, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 57, 58, 62, 64, 70, 74, 74A, 76A, 78, 78A, 78B, 78C,

4.     Mardyła Magdalena

 

Komisje:

Komisja Infrastruktury i Planowania

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

e-mail: mardylamagdalena@interia.pl

tel. 887 202 755

Dyżur:

Możliwość spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Okręg 4:
ALEJA KONAROWA 1, ALEJA WĘDROWNIKÓW 2, ASTRONAUTÓW 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 12, 12B, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 16A, 18, BAGATELA 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 11, INŻ. BIELAŃSKIEGO 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, KSIĘCIA JÓZEFA 132, 134A, 144, 144A, 144B, 146, 146A, 146B, 146C, 146D, 148, 148A, 148B, 148C, 150, 150A, 152, 152A, 152B, 154, 154A, 156, 158, 160, 162, 166A, 168, 168A, 170, 170A, 170B, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182A, 184, 184A, 186, 186A, 186B, 188, 190, 192, 194, 196, 196A, 198A, 200, 202, 202A, 202B, 204, 204A, 204B, 206, 208, 210, 210A, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222A, 224, 228, 230, 230A, 230B, 230C, 230D, 230E, 230F, 230G, 230H, 230J, 230K, 230L, 311, 311B, 319, 319A, 319B, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 331A, 333, 333A, 335, 335A, 337, 337A, 337B, 337C, 339, 339A, 339B, 339C, 341, 343, 343A, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, MAĆKOWA GÓRA 3, 5, 7, 8, MARSZAŁKA WOLSKIEGO 4, 11, 16D, 26, 30, 36, 38, 42, NA WIRACH 1, 3, 7, 9, 11, 11A, 15, 20, 21, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 34, 34A, 35, 36, 36A, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60A, 60B, 62, 62A, 62B, 64, NIEMENA 18, OKRĄG 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 18A, 18E, 24, 30, 32, ORLA 64, 66, 68, 68A, 70, 71, 73, 73A, 76, 78, 79, 81, 81B, 82, 83A, 83B, 84, 85, 86, 86A, 86B, 88, 102, OSZUSTOWSKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 31, RĘDZINA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 2, SOKOLA 43, 49, 51, 68, 80, 84, 86, ZAOGRODZIE 30, ZASZKOLNA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 12, 14, 16, 18, 26

5.     Frankowska Agnieszka

 

Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

e-mail: frankowska@dzielnicazwierzyniec.pl

tel. 577 911 417

Dyżur:

Stacjonarny dyżur – 17 maja od 18:00 do 20:00 w Szkole Podstawowej nr 48 na Bielanach

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy VII po wcześniejszym uzgodnieniu

Okręg 5:

BAŻANCIA 12, 19, BIELAŃSKA 4, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 18, 18A, 18B, 20, 22, 22A, 28, 30, CZAJEK 3, 4, 6, 12, 13, 14, 16, 18, 20, CZYŻYKÓW 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, DALEKA 2B, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, DWORNA 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 21, 21A, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 46, 46A, 47, 48, 50, 52, 54, 56, JEMIOŁUSZEK 3, 4, 5, 6, 7, 8, KASZUBSKA 1, 2, 6, 8, 10, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, KRUCZA 4, 4A, 4C, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, KSIĘCIA JÓZEFA 140, MIROWSKA 157A, 157B, 201, 203, 203A, NA GÓRKACH 2, 3, 4, 6, 8, 9, 14, NA GRABINACH 1, 8, 9, 10, 17, 19, ORLA 1A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 18, 20, 23, 24, 24A, 24B, 24C, 25, 26, 27, 30, 30A, 30B, 31, 33, 36, 38, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 39H, 39I, 41, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, POD JANEM 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 20, 20A, 21, 22, 23, 24A, 25, POD SZWEDEM 1, 4, 8, 11, 16, PRZEPIÓRCZA 2, 6, 7, 8, PUCHALSKIEGO 3, 5, 7, 8, 12, PUSZCZYKÓW 3, 4, 8, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 28, 45, 47, SĘPIA 1, 1A, 1B, 2, 3, 5, 7, 8, 8A, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, SKALNA 1, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 16A, 19, 20, SOKOLA 2A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 35, 36, 39, 41, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, ZAKRĘT 1B, 2, 3, 6, 8, 8A, 10, 10A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20B, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 39, 41, 43, 45, 46, 50, 56, 60, ZAOGRODZIE 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29A, 29B, 31

6.     Górny Witold

 

Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:

e-mail: witold.gorny@interia.pl

tel. 511 032 821

Dyżur:

Dyżur odbywa się w siedzibie Rady Dzielnicy VII w poniedziałki w godz. 15.30-16.00 oraz i 16.00-16.30, rezerwacja terminu drogą mailową lub telefoniczną za pośrednictwem sekretariatu Rady Dzielnicy.
Okręg 6:
KSIĘCIA JÓZEFA 128, 291, 291A, 291B, 291C, 293, 295, 295A, 295B, 297, 299, BORÓWCZANA 2, 2A, 4, 6, 8, 8A, 10, CYGAŃSKA 4, DOBRZYCKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, GAJÓWKA 1, 2, 3, 5, 5A, 5D, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 22, 23, 25A, 27, 31, 33, HERZOGA 3, 5, 6, 7, 8, 15, JODŁOWA 2, 8, 10, 12, 13, 13B, 14, 14A, 14B, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, KAMEDULSKA 27, 29, 31, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39A, 39B, 40, 41, 42, 42A, 42B, 43, 43A, 44, 45, 46, 46A, 47, 47A, 47B, 48, 49, 50, 50A, 51, 51A, 51B, 52, 53, 53A, 54, 54A, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66A, 68, 70, KASPRZYCKIEGO 6, 9, KOZIARÓWKA 1, 1A, 2, KSIĘCIA JÓZEFA 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104A, 108, 110, 110A, 112, 112A, 114, 118, 120, 131, 159, 165, 167, 169, 175, 179, 181, 181A, 181B, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 201A, 205, 207, 209, 211, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 261, 263, 263A, 265, 265B, 265C, 267, 267A, 269, 269A, 271, 273, 273A, 277, 279, 279A, 281, 283, 283A, 285, 285A, 285B, 285D, 285E, 285F, 287, 289, NIETOPERZY 1, 1A, 2, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, OLCHOWA 2, 3, 4, 5, 11, 14, 16, 18, PRZEGORZALSKA 1, 1A, 2A, 2D, 2E, 3, 3A, 4, 4A, 6, 6A, 6B, 6D, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 11, 11A, 11B, 11C, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 26, 28, SKIBOWA 7, 7A, 7B, 7C, 9, 11, 16, SZYSZKO-BOHUSZA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, UBOCZNA 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, ZASKALE 1, 7, ŻEMAITISA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20, 22, ŻYWICZNA 6, 8, 8A, 10

7.   Gołębiowska Izabela  Komisje:

Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej

Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego

Komisja Rewizyjna

Kontakt:

e-mail:  golebiowska.iza@hotmail.com

tel. 732 136 183

Dyżur:

Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub e-mail.

Okręg 7:
ALEJA KASY OSZCZĘDNOŚCI MIASTA KRAKOWA 1, 3, 14, 16, 18, ALEJA KASZTANOWA 1, 1A, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 7B, 9, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 21, 24, 26, ALEJA MODRZEWIOWA 1, 3, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 23, 24, 25, 33, ALEJA SOSNOWA 1A, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, ALEJA ŻUBROWA 15, 44, BODZISZKOWA 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, CISOWA 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 14, 16, 18, 22, 26, JELENIOWA 1, 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, JONTKOWA GÓRKA 1A, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 15A, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, KRAŃCOWA 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, KUKUŁCZA 8, LEŚNA 1, 1A, 2, 3, 4A, 5, 6, 6A, 6C, 6D, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25C, ŚWIERKOWA 2, 3, 4, 4A, 6, 7, 8, 9, 28 LIPCA 1943 2, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 11C, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 19B, 19F, 20, 21, 21C, 22, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 29, 30, 30B, 30C, 30D, 30DA, 30E, 30F, 32A, 32B, 32C, 32D, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 42F, 42G, 42J, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 44G, 44H, 46, 46C, 46D, 46E, 48, 50, BERBERYSOWA 2, 4, CEDROWA 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 17, KOŁO STRZELNICY 50, 52, 54, LISIA 4, 4A, 6, 8, MRÓWCZANA 1, 5, 5A, PONIEDZIAŁKOWY DÓŁ 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, PORĘBA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 22, 24, 24A, 25, 26, 28A, 28B, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 40, STAROWOLSKA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 4J, 4K, 4L, 5, 6, 6A, 6B, 6D, 7, 7A, 7B, 9, 10, 10C, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 16A, 17, 17A, 17B, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 19A, 19C, 19D, 20, 20A, 20C, 22, 22B, 23, 23A, 23B, 24, 25, 25A, 25B, 26, 28, 31

8.  Naprawski Grzegorz  Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego

Komisja Rewizyjna

Kontakt:

e-mail: grzesiekn@o2.pl

tel. 503 106 654

Dyżur:

Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail.

Okręg 8:
ALEJA KASZTANOWA 47A, 47B, 47C, 49, 53, 53A, 54, 54A, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63A, 63B, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 71A, 71B, 72, 73, 74, 76, 76A, 76B, 78, 80, 80A, BARANIECKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, CHEŁMSKA 2, 2A, 4, 4A, 6, 8, 10, 14, CHWISTKA 1, 1B, 3, 5, 7, 8, 8B, 9, 10, 12, 14, 15, 16, GRABOWA 2, 4, 6, 8, 12, 14, 14A, 14B, 16, 18, 20, 22, 24, 26, JUNACKA 5, 7, MALOWNICZA 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, POD STOKIEM 3, 5, 7, 9, 11A, 15, 15A, 17, 19, 19C, 19E, 21, 23, 23A, 29, 31, 35, 37, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 41, 43, 45, 47, RYSI STOK 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, WILCZY STOK 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, WIOSENNA 1, 1A, 2, 3, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6J, 6K, 6L, 6LA, 6LB, 6LC, 6LD, 6LE, 6LF, 6LG, 6LH, 6LJ, 6M, 6N, 6P, 6R, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 9, 10, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10P, 10R, 10S, 12, 14, 14A, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 18, 20, 22, 24, 24A, 24B, 24C, ZIELONY DÓŁ 1, 1A, 3, 3A, 3B, 5, 5A, 7, 15, ALEJA KASZTANOWA 21B, 23, 25, 27, 27A, 27B, 28A, 28B, 28C, 29, 29C, 29D, 30, 31A, 31B, 32, 32A, 32B, 32C, 33, 35, 36, 37, 37A, 40, 41, 41A, 41B, 42, 42A, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 46, 46A, 46B, 48, 48A, 50, 50A, 52D, 52E, ALEJA PANIEŃSKICH SKAŁ 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 8A, 9, 10, 15, 18, 19, ESTREICHERÓW 1, 3, 3A, 5, 7, 11, 13, 17, 19, GRABOWA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 15, 19, 21, HALKI 2, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, KOPALINA 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 21, KOTLARCZYKÓW 3, 4, 5, 7, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, KRÓLOWEJ JADWIGI 298B, ŁAZARSKIEGO 5, NITSCHA 1, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, SARNIE UROCZYSKO 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29

9.     Filipiak Łukasz Komisje:

Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej

Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:

Dyżur:

Okręg 9:
BECKA 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 13F, 13G, 13H, 13J, 13K, 13L, 15, 15C, 15E, 15F, 15G, 17, 17A, 19, 23A, 25, 27, 29, 29A, 29B, 33, 41, 43, 49, 49A, 49B, 49C, 49K, 51, 53, 53B, 53G, 53GA, 53H, 53J, 53N, 53P, 55, 55F, 55G, 55LA, 55LB, 55M, 57, 61, 61A, CZECHA 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 33, 33A, 35, KRÓLOWEJ JADWIGI 279, 279A, 281, 281A, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 295A, 297, 297A, 297B, 297C, 297D, 299, 299A, 299B, 299C, 299D, 299E, 299F, 299G, 301, 301A, 301B, 303, 303A, 303B, 303D, 303E, 303F, 305, 307, 307F, 307G, 307H, 307I, 307J, 307K, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 325B, 325C, 325D, 327, 327A, 327B, 327C, 327D, 327E, MARYNARSKA 45, 45A, 45B, 45C, 47, 47A, 49, 51, 53, 53A, 53U, 55, 55A, 55B, 57, 57A, 57B, 59, 59A, NAD ZALEWEM 2, 2A, 2C, 2E, 4, 4F, 4G, 4H, 4I, 4J, 4K, 4L, 4Ł, 4M, 4S, 4T, 4TA, 4TB, 4U, PODŁUŻNA 51, PYLNA 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 3, 4, 4B, 5, 6, 6D, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 11B, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 14F, 14G, 14H, 14J, 14K, 19, 19A, 19B, 19C, 21B, 21C, 22, 25A, 25B, 25C, 25D, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 39D, 39E, 41, 42, 43, 45, 47, 49B, 49J, 52, 54, 58, 60, 60A, 60B, 62, 64, 64A, 64B, 64C, 66, BODZISZKOWA 2, DOLINA 2, 3, 4A, 4B, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KRÓLOWEJ JADWIGI 227, 229, 231, 231A, 231B, 233, 233A, 235, 235A, 237, 239, 241, 241A, 243, 245, 245A, 247, 247A, 249, 249A, 251, 253, 255A, 255D, 255F, 255G, 257, 257A, 257B, 257C, 259, 259A, 260, 261, 262, 262A, 262B, 263, 264, 266, 268, 270, 275, 275A, 275B, 275C, 275D, 276, 277, 277A, 277B, 277C, 278, 280, 280A, 280B, 282, 282A, 282B, 284, 286, 288, 290, 292, 292A, 294, 294A, 296, 298, 298A, 300, 304, 306, 306A, 308, 308A, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 328A, 330, MIGDAŁOWA 4, 5, 6, 7, 8, 10, MORELOWA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 15, 16, 18, 18A, 18C, 19, 20, 20A, 21, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24H, 26, 26A, 28, 28A, 30, 32, 34, NA WIERZCHOWINACH 1B, 1C, 1D, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 9, 9A, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 12, 13, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 24, 26, 27, 27A, 27B, 29, NAD ZALEWEM 1, 1A, 8

10.      Mach Julia

 

Komisje:

Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

Dyżur:

Okręg 10:
AGRESTOWA 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, JESIONOWA 1A, 3, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 12, 12A, 13, 13B, 13C, 14, 15, 15A, 15B, 15E, 16, 17, 17A, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21, 22, 24, KOGUCIA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, KRÓLOWEJ JADWIGI 215, 217, 217A, 217B, 217C, 219, 219A, 219B, 221, 221A, 223, 223A, 223B, 225, 248, 250, 252, 252A, 254, BERBERYSOWA 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, BIELAKA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, CIECHANOWSKIEGO 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30, CZEREMCHOWA 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, KOŁO STRZELNICY 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22A, 24, 24A, 26, 28, KOPERY 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, KORBUTOWEJ 4, 4A, 4B, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26A, 26B, 28, 30, 30B, 32, 32A, 32B, 34, 36, 36C, 38, 38A, 40, 42, 42A, 46, 46A, 48, 50, 52, 56, 58A, 58B, 58C, 58D, 58E, 58F, 58G, 58H, 58J, 58K, 58L, 58M, 58N, 58P, 58R, 58S, 60, 60A, 62, 62A, 62B, 62C, 62D, 64, KRÓLOWEJ JADWIGI 187, 189, 189A, 189B, 191, 191A, 191B, 193, 193A, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 209A, 211, 213, 220, 228, 230, 230A, 232, 234, 236, 236A, 238, 240, 242, 244, 246, NASZA 5, 11, 12, 14, POD SULNIKIEM 4, 4A, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, PODŁĄCZE 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 37D, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 40, 42, 43, 44, PORĘBA 17C, 17E, 17G, ROBLA 1, 2, 2A, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, ROGALSKIEGO 1, 3, 7, 7A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19A, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 39, 41

11.  Jakubowski Tomasz  Komisje:

Komisja Infrastruktury i Planowania

Komisja Rewizyjna

Kontakt:

e-mail: tjakub256@gmail.com

Dyżur:

Możliwość kontaktu telefonicznego lub spotkania po umówieniu drogą e-mailową

Okręg 11:
BĄKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, BOROWEGO 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 20, 22, 22A, 22B, 22C, 23B, 24, 25, 27, 27A, 29, 35, 35A, 35B, 35C, 37, 37A, 37B, 41, 41A, 41B, 43, 45, KRÓLOWEJ JADWIGI 161A, 163, 163A, 165, 165A, 167, 167A, 167B, 169, 175, 177, 181, 185, 186A, 190A, 190B, 190C, 190D, 190E, 190F, 190G, 190H, 190I, 190J, 190K, 192, 192A, 194, 194A, 194B, 194C, 194D, 194E, 194F, 194G, 198, 200, 200A, 202, 206, 208, KRZYWICKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, LAJKONIKA 2, 4, 8, 10, 12, 17, 19, 21, 23, MYDLNICKA 10, 12, 20, 30, PĘKSZYCA-GRUDZIŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25A, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28B, 29, 30, 32, 34, 36, PIASTOWSKA 18, 20, POD SIKORNIKIEM 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30, 30A, 30B, 31, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 43A, 44, 44A, 44B, 44C, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 65, STRZELNICA 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, WYROBKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, WYRWY-FURGALSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ZŁOTA 1, 1A, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 3, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 21, 23, EMAUS 44, 44A, 44B, 45, 45A, 48, 48A, 48B, 48C, 48D, 55, 55A, 55E, 55F, 55G, 55H, 55J, 55K, 55L, 55M, 55N, 55P, 55R, 55S, 55U, 55W, 55X, 55Y, 55Z, 57, 58, 59, KORZENIOWSKIEGO 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 19A, 19B, 20, 21, 21B, 21C, 21D, 21N, 23, 23A, 23I, 24, 25, 25A, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27DA, 27E, 27F, 27G, 27H, 27I, 27J, 27K, 27L, 28, 29, 29C, 29D, 29K, 30, 31, 31A, 33, 33A, 34, 35, 35B, 36, 37, 37A, 39, 39A, KRÓLOWEJ JADWIGI 137A, 137C, 139, 139A, 139B, 141, 141A, 143, 143A, 145, 147, 151, 151A, 153, 153A, 153B, 153C, 153E, 162A, 164, 166, 168, 168A, 168B, 168C, 170, 170A, 170B, 172, 172A, 174, 176, 178, 178A, 180, 182, 182A, 182B, 182C, 184, ODYŃCA 1, 2, 3, 5, ROMERA 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, TONDOSA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, ALEJA WASZYNGTONA 43

12.     Filipiak Szczęsny

 

Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

Dyżur:

Okręg 12:
ALEJA MAŁECKIEGO 18, DR. KUDLIŃSKIEGO 3, 5, 7, DR. OWCY-ORWICZA 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, EMAUS 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 33A, 33C, 34, 35, 35A, 35AB, 35AC, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35I, 35J, 35K, 35L, 35M, 36, 36A, 36B, 36C, 36D, 37, 39, 40, 41, 41A, 41B, 41C, 42, 42A, 43, 43A, FABIJAŃSKICH 3, 5, 6, 6A, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, GANDHIEGO 3, 4, HOFMANA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30A, 32, 34, KRÓLOWEJ JADWIGI 84, 86, 88, 89, 90, 91A, 91B, 91C, 91D, 92, 93, 94, 95, 95A, 95B, 96, 97, 97A, 97B, 97C, 97D, 97E, 98, 98A, 99, 99A, 100, 100A, 100B, 100C, 101, 101A, 101B, 101C, 102, 103, 103A, 103B, 103C, 103D, 104, 105, 105A, 105B, 106, 106A, 107A, 107B, 107C, 108A, 109A, 109B, 110, 111B, 111C, 113, 116, 116A, 118A, 118B, 118C, 119, 119A, 120, 120A, 120B, 120C, 122, 122A, 122B, 122C, 123, 124, 124A, 124B, 124C, 125, 126, 126B, 126C, 127, 128, 128A, 129A, 130, 130A, 130B, 131, 132, 132A, 133, 134A, 134B, 135, 136, 136A, 136B, 136C, 137, 138, 138A, 138B, 140, 140A, 142, 142A, 144, 144A, 144B, 146, 146A, 148, 148A, 150, 150A, 152, 152A, 154, 154A, 154B, 156, 156A, 156B, 158, 162, LESZCZYNOWA 2, 4, 5, 6, 6A, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, PIASTOWSKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 10, 11, 11A, 15, PRZEGON 10, 10A, 12, 14, 14A, 14B, 16, 20, SAWICKIEGO 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 2, 2A, 2B, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 5, 5A, 6, 8, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 20, 22, SŁONECZNIKOWA 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 10, 10A, 12, 12A, WĘGIERSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, ZIMORODKÓW 3, 6, ALEJA WASZYNGTONA 41, ALEJA 3 MAJA 10, NA BŁONIACH 7

13.      Brűckman de Renstrom Katarzyna Komisje:

Komisja Infrastruktury i Planowania

Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego

Kontakt:

e-mail: bruckman.rd7@gmail.com

tel. 124-271-039 pon.-pt. godz. 17-18

Dyżur:

Dyżur w siedzibie Rady Dzielnicy VII lub w Domku Grabarza przy ul. św. Bronisławy 9, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Okręg 13:
BRUZDOWA 5, KAMEDULSKA 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 15A, 17, 17A, 17D, 18, 19, 19A, 21, 24, 26, 30, 32, KSIĘCIA JÓZEFA 84, 115B, 117, 119, 119A, 119B, 121, 121A, 123, 123B, 125, 125A, 125B, 125C, 125D, 125E, 125F, 129, PAJĘCZA 4, 6, RYBNA 5, 5A, 5B, 7, 8, 14, 14A, 16, 16A, 16D, 18, 22, 30, WINOWCÓW 3, 5, 7, 9, ALEJA WASZYNGTONA 6, 8, ANCZYCA 1, 3, 5, 7, 9, 11, BENEDYKTOWICZA 5, 46, BIAŁE WZGÓRZE 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, DO PRZYSTANI 12, 12B, 12C, 12D, 12E, 14, 14A, 14B, 14D, 14E, 14F, 14G, 16, 28, 29, GONTYNA 1, 2, 3, 4, 5, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, KSIĘCIA JÓZEFA 1, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 20, 20A, 21, 23, 24A, 25, 27, 29, 29A, 31, 31A, 32, 32A, 32B, 35, 35A, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 55A, 57, 57A, 59, 61, 61A, 63, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 69, 71, 71A, 71B, 73, 75, 75A, 75B, 77, 79, 81, 85, 87B, 87C, 89, 89A, 91, 95, 97, 101, 103, 103B, 105, 105A, 107, 109, 109A, 109B, 111, 111A, 113, 115, MALCZEWSKIEGO 31, 33, 33A, 43, 45, 47, 47A, POLNYCH KWIATÓW 5, 9, 11, 14, 17, 17A, 26, 30A, ŚW. BRONISŁAWY 2, 2A, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23A, 24, 26, UKRYTA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, WIOŚLARSKA 1, 19, 24A, WODOCIĄGOWA 4, 5, 8D, 8E, 10, 10A, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25B, 27, 28, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34, 35, 36, 37, 37B, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 50, 52, 54, 56

14.      Sikora Marek

 

Komisje:

Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej

Komisja Edukacji

Komisja Rewizyjna

Kontakt:

e-mail: mareksikora79@gmail.com

tel. 502 730 496

Dyżur:

Możliwość spotkania po uzgodnieniu telefonicznym.

Okręg 14:
DROŻYNA 5, 9, 10, EMAUS 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9A, 10, 12, 13, 14, 14A, 15, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 27A, 27B, 28A, 28B, GRYFITY 2, 3, 4, 6, 8, KRÓLOWEJ JADWIGI 3, 4, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 29, 30, 30A, 31, 32A, 32B, 32C, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54A, 56, 56A, 56B, 56C, 57, 58, 58B, 58C, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 74A, 76, 76A, 76B, 77, 78, 79, 81, MALCZEWSKIEGO 3, 4, 9, 12, PANORAMICZNA 8, ZAŚCIANEK 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 16A, 16B, 18, 18A, KOŚCIUSZKI 88

15.      Kowalski Paweł Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Infrastruktury i Planowania

Komisja Rewizyjna

Kontakt:

e-mail: kowalski.radny@gmail.com

Dyżur:

Okręg 15:
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 39B, 40, 42, FAŁATA 9, 11, 12, 13, 14, KASZTELAŃSKA 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 43A, 43B, 43C, 43D, 45, 47, 51, MLASKOTÓW 4B, 6, 10, 10A, SALWATORSKA 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35A, WYCZÓŁKOWSKIEGO 1, 3, 5, 7, 8, 10, 10A, 12, 14

16.      Krążyńska Marta Komisje:

Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej

Komisja Edukacji

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

e-mail: marta.krazynska@gmail.com

tel. 519 166 398

Dyżur:

Poniedziałek od godz. 16.00 do 18.00 po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub mailowym.

Okręg 16:
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 24, 25, 26, 27, FAŁATA 2, 2A, 2B, 4, 4/I, 4/II, 4/III, 6, KRASZEWSKIEGO 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, PRUSA 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, SALWATORSKA 11, 11A, 11B, 13, 15, KRASZEWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, SALWATORSKA 8, 10, 12, 14, 16

17.      Milej Jerzy Komisje:

Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej

Komisja Infrastruktury i Planowania

Kontakt:

Dyżur:

Okręg 17:
PRUSA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, SALWATORSKA 18, 22, SENATORSKA 13, 15, 17, 19, 21, MLASKOTÓW 1, 2A, 3, 5, 7, 9, SENATORSKA 18, 18A, 23, 24, 25, 26, 27, 35, 39

18.      Tumidajski Maciej Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Infrastruktury i Planowania

Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego

Kontakt:

e-mail: maciej@tumidajski.pl

tel. 608 334 611

Dyżur:

Możliwość spotkania po kontakcie przez tel. lub e-mail

Okręg 18:
DOJAZDOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, FLISACKA 3, 3A, 4, JASKÓŁCZA 2, 3, 4, 6, KOMOROWSKIEGO 1, 1-3, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, KOŚCIUSZKI 1, 3, 5, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52A, 52B, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 82, 84, 86, SYROKOMLI 2

19.      Kajfasz Paweł Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego

Kontakt:

e-mail: pkajfasz@op.pl

tel. 505 930 867

Dyżur:

Możliwość spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu mailowo lub telefonicznie.

Okręg 19:
RTM. DUNIN-WĄSOWICZA 24, 26, WŁÓCZKÓW 20, 22, BORELOWSKIEGO-LELEWELA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, MORAWSKIEGO 5, PLAC NA STAWACH 1, 3, 7, SENATORSKA 4A, STACHOWICZA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, TATARSKA 3, 5, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, WŁÓCZKÓW 2, 3, 4, 6, 6A, 8, 10, 11A, 12, 18

20.      Kwarciak Krzysztof Komisje:

Komisja Infrastruktury i Planowania

Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego

Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej

Kontakt:

e-mail: krzysztof@kwarciak.eu

tel. 695 688 703

Dyżur:

Jestem do Państwa dyspozycji. W kwestii ustalenia terminu spotkania prosiłbym o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Okręg 20:
FILARECKA 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 20A, 21, 23, 24, 26, ŁOWIECKA 2, 3, 5, RTM. DUNIN-WĄSOWICZA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20/I, 20/II, 20/III, 22, SALWATORSKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, SENATORSKA 1, 3, 5, 7, 9

21.      Kapusta Marcin Komisje:

Komisja Edukacji

Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego

Kontakt:

e-mail: marcinkapusta@interia.pl

Dyżur:

Możliwość spotkania po uprzednim kontakcie mailowym, 30 minut przed terminami posiedzeń Komisji Kultury i Dziedzictwa Lokalnego.

Okręg 21:
ALEJA KRASIŃSKIEGO 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24A, 24B, 26, 28, 30, 32, MORAWSKIEGO 10, 12, RTM. DUNIN-WĄSOWICZA 2, 4, 6, SYROKOMLI 1, 3, 5, 7, 11, 11A, 15, 17, 19A, 19B, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, UJEJSKIEGO 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, SYROKOMLI 10, 12, 14, 16, 18, 20, UJEJSKIEGO 2A, 4, 6, 8, 10, 12