Ostatni dzień rekrutacji do Krakowskiego Panelu Transportowego

Zielone tło, pojazdy, tekst

16 lutego 2023 r. to ostatni dzień rekrutacji Panelistów i Panelistek Krakowskiego Panelu Transportowego. Jeszcze dzisiaj możesz zgłosić się do udziału i dołączyć do dyskusji na temat zrównoważonego transportu.

16 000 zaproszeń zostało rozesłanych do losowo wybranych mieszkańców i mieszkanek Krakowa, którzy będą mieli możliwość uczestniczenia w Panelu w roli Panelistów i Panelistek. Jeżeli otrzymałeś/aś zaproszenie, możesz na nie odpowiedzieć do końca dnia 16 lutego 2023 r.

Paneliści i Panelistki wezmą udział w spotkaniach edukacyjnych i deliberacyjnych, podczas których będą omawiane tematy:

– efektywnej i ekonomicznej komunikacji w mieście,

– dostępności miejsc parkingowych,

– emisji spalin i wpływu pojazdów na środowisko.

Twoje zdanie ma znaczenie! Paneliści i Panelistki zaproponują i przegłosują rekomendacje dla przyszłej polityki transportowej miasta. Rekomendacje, które uzyskają 80-procentowe poparcie, będą wiążące dla władz miejskich.

Więcej informacji na temat panelu można znaleźć na stronie www.krakow.pl/komunikacja w zakładce Krakowskiego Panelu Transportowego. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się na podstronie FAQ.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z operatorem Krakowskiego Panelu Transportowego – Fundacją Pole Dialogu i Fundacją Optimum Pareto.

Mailowo: panel@poledialogu.org.pl

Telefonicznie: 731 793 383