Wymiana pieców

Info

Rada i Zarząd Dzielnicy VII Zwierzyniec
ul. Prusa 18, 30-117 Kraków
tel. / fax 12 421-56-66,
tel. 12 429-90-47
e-mail: rada@dzielnica7.krakow.pl

Biuro Rady, ul. Prusa 18
(wejście od ul. Salwatorskiej)
tel.: 12 421-56-66, 12 429-90-47

Godziny przyjmowania mieszkańców:

poniedziałek, środa, czwartek i piątek
w godzinach: 1000 – 1400

wtorek
1100 - 1300 i 1500 - 1700

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Statystyka

Odsłon : 1035457


Wydarzenia
Tydzień Bibliotek w Krowoderskiej Bibliotece Publicznej Drukuj Email
wtorek, 10 maja 2016 10:01

„Tydzień Bibliotek” w Krowoderskiej Bibliotece Publicznej. Dla krakowskich bibliotek miejskich tegoroczny Tydzień Bibliotek, który odbywa się pod hasłem biblioteka inspiruje, jest szczególny. W dniach od 8 do 15 maja 2016 r. odbędzie się promocja portalu bibliotecznego krakowczyta.pl, który łączy w sobie funkcje wyszukiwarki książek i portalu społecznościowego. Portal krakowczyta.pl pozwala wyszukiwać książki we wszystkich krakowskich bibliotekach miejskich. Krakowczyta.pl to również społeczność ludzi, którzy kochają czytać. Każdy kto założył konto w portalu, może połączyć je z kontem bibliotecznym, oceniać i recenzować książki, dyskutować na temat przeczytanej lektury oraz tworzyć swoją wirtualną biblioteczkę. Krakowczyta.pl jest również miejscem promocji wydarzeń literackich. Każda z bibliotek prowadzi w portalu blog, który na bieżąco informuje o swojej ofercie.

 

Więcej…
 
Kultura na życzenie Drukuj Email
wtorek, 10 maja 2016 09:51

Mobilna studnia życzeń już krąży po ulicach Zwierzyńca. To jeden z etapów projektu "Kultura na życzenie" realizowanego przez Klub Kultury Przegorzały, którego celem jest badanie potrzeb kulturalnych mieszkańców i zachęcanie do podejmowania własnych kulturalnych inicjatyw. Klub kultury Przegorzały chce wzmocnić zaangażowanie klubów kultury w życie społeczności lokalnej,dotrzeć do osób, które z oferty klubów nie korzystają a nawet nie wiedzą o ich istnieniu, odkryć drzemiące w nich potencjały kulturotwórcze, zapytać Was, drodzy mieszkańcy jakich inicjatyw brakuje w naszej Dzielnicy i co możemy wspólnie zrobić, by je zrealizować.

 

Więcej…
 
Warsztaty florystyczne Drukuj Email
piątek, 08 kwietnia 2016 08:23

 
Konkurs teatralno-recytatorski Drukuj Email
poniedziałek, 21 marca 2016 11:28

Szanowni Państwo


Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zaprasza do udziału w rejonowych eliminacjach do 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs jest imprezą otwartą, skierowaną do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych z Krakowa i powiatów byłego województwa krakowskiego i bielskiego.


Konkurs prowadzony jest w formie czterech odrębnych turniejów.


Kartę zgłoszenia uczestnika i regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie
internetowej:
http://sckm.krakow.pl/index.php?id=1549

Turniej recytatorski
Turniej "Wywiedzione ze słowa"

Turniej teatrów jednego aktora
Turniej poezji śpiewanej


Konkurs prowadzony jest w drodze wielostopniowych eliminacji.Eliminacje krakowskie odbywają się 14 marca 2016 r., w Domu Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie, os. Tysiąclecia 15. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży jest organizatorem etapu rejonowego, który odbędzie się 12 i 13 kwietnia 2016 r. Kwalifikuje on laureatów do etapu wojewódzkiego organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie.

Etap wojewódzki: 28 i 29 kwietnia 2016 r., Państwowa Szkoła Teatralna w Krakowie.

Ostatnim etapem są przeglądy finałowe.
Konkurs ma już 61-letnią tradycję.

Celem konkursu jest skłonienie uczestników do kolejnej rozmowy językiem poezji, szukania własnej osobistej interpretacji utworów. Za najciekawsze, najbardziej własne interpretacje utworów, regulamin otwiera perspektywę udziału w specjalnych zdarzeniach.

Konkurs pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Ministerstwa Edukacji i Nauki. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w imprezie.

Zgłoszenia do eliminacji rejonowych różnych kategorii prosimy przesłać do 4 kwietnia 2016 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Informacji o terminach (godzinach i dniu) w konkretnych kategoriach udzielać będą Agnieszka Perc i Maria Wanicka, tel.: 12 430 50 90.

 
XII Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego Drukuj Email
poniedziałek, 21 marca 2016 11:06

XII Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego – W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym”.

 

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana oraz Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” zapraszają uczniów małopolskich szkół do wzięcia udziału w XII Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego.

W 2016 roku temat przewodnim „Przeglądu” są „Żołnierze Wyklęci”.

Przegląd Twórczości Patriotycznej Młodzieży daje możliwość placówkom oświatowym
i uczestnikom indywidualnym zaprezentowanie dorobku związanego z szeroko pojętymi działaniami o charakterze patriotycznym. Poprzez nowoczesną formę przekazu młodzież ma szansę pokazania czym dla młodego Polaka jest patriotyzm i jak postrzegany jest współczesny patriota.

XII Przegląd tradycyjnie będzie składał się z konkursu literackiego, plastycznego, fotograficznego oraz przeglądu filmowego, w którym za pomocą nowoczesnych technik młodzież będzie mogła wypowiedzieć się na temat pojęcia patriotyzmu. Na prace uczniów czekamy do 10 czerwca 2016 roku.

Dodatkowo przyznane zostaną też nagrody specjalne dla autorów w sumie 3 prac plastycznych i/lub fotograficznych. Szczególnym kryterium wyboru prac będzie obecność wątku krakowskiego oraz forma i zawartość pozwalająca na przetworzenie ich na format plakatu. Nagrody dla 3 laureatów zostaną ufundowane przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Gala Finałowa XII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego połączona z rozdawaniem nagród laureatom odbędzie się w czerwcu 2016 roku w Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana Krakowie.

Dodatkowe informacje można uzyskać także pod numerem telefonu 12 430 00 15 wew. 243 lub adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zapraszamy także na Krakowski Portal Edukacji Patriotycznej: www.patriotyczny krakow.pl

REGULAMIN XII Małopolskiego Przeglądu Patriotycznej Twórczości Filmowej - załącznik o nazwie przegląd filmowy

REGULAMIN XII Małopolskiego Konkursu Patriotycznej Twórczości Plastycznej, Literackiej i Fotograficznej Młodzieży - załącznik o nazwie XII przegląd twórczości patriotycznej regulamin

 

„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3