Wymiana pieców

Info

Rada i Zarząd Dzielnicy VII Zwierzyniec
ul. Prusa 18, 30-117 Kraków
tel. / fax 12 421-56-66,
tel. 12 429-90-47
e-mail: rada@dzielnica7.krakow.pl

Biuro Rady, ul. Prusa 18
(wejście od ul. Salwatorskiej)
tel.: 12 421-56-66, 12 429-90-47

Godziny przyjmowania mieszkańców:

poniedziałek, środa, czwartek i piątek
w godzinach: 1000 – 1400

wtorek
1100 - 1300 i 1500 - 1700

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Statystyka

Odsłon : 1014860


Komisje Drukuj Email
środa, 07 stycznia 2015 00:00

Harmonogram posiedzeń Komisji Rady Dzielnicy VII Zwierzyniec na 2017


Komisja Rewizyjna

20 kwietnia - godz. 16.30

 

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa

5 stycznia - godz. 18.00

2 lutego - godz. 18.00

2 marca - godz. 18.00

6 kwietnia - godz. 18.00

4 maja - godz. 18.00

8 czerwca - godz. 17.30

7 września - godz. 18.00

5 października - godz. 18.00

2 listopada - godz. 18.00

7 grudnia - godz. 18.00

Posiedzenia Zespołu „Bezpieczny Kraków” odbywają się w terminach jw. na pół godziny przed posiedzeniami Komisji.

 

Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury

posiedzenia komisji o godz 17:00

4 stycznia

8 lutego

8 marca

12 kwietnia

10 maja

7 czerwca

3 lipca (poniedziałek)

16 sierpnia

13 września

11 października

8 listopada

4 grudnia (poniedziałek)


Komisja Kultury Fizycznej, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Współdziałania z Organizacjami Pozarządowymi

5 stycznia - godz. 18.30

2 lutego - godz. 18.30

2 marca - godz. 18.30

6 kwietnia - godz. 18.30

4 maja - godz. 18.30

8 czerwca - godz. 18.30

7 września - godz. 18.30

5 października - godz. 18.30

2 listopada - godz. 18.30

7 grudnia - godz. 18.30

 

Komisja Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni

 

3 stycznia - godz. 17:15

7 lutego - godz. 17.15

7 marca - godz. 17.15

4 kwietnia - godz. 17.15

9 maja - godz. 17.15

6 czerwca - godz. 17.15

4 lipca - godz. 18.15

22 sierpnia - godz. 18.15

5 września - godz. 18.15

3 października - godz. 17.15

7 listopada - godz. 17.15

5 grudnia - godz. 18.15


Komisja Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego


7 lutego - 18.15

7 marca - 18.15

4 kwietnia - godz. 18.15

9 maja - godz. 18.15

6 czerwca - godz. 18.15

4 lipca - godz.19.15

22 sierpnia - godz. 19.15

5 września - godz. 19.15

3 października - godz. 18.15

7 listopada - godz. 18.15

5 grudnia - godz.19.15

 

Komisja Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami


4 stycznia - godz. 16.30

8  lutego - godz. 17.30

8 marca - godz. 17.30

12 kwietnia - godz. 17.30

10 maja - godz. 18.30

7 czerwca - godz. 17.30

03 lipca - godz. 17.30 (poniedziałek)

16 sierpnia - godz. 17.30

13 września - godz. 17.30

11 października - godz. 17.30

08 listopada - godz. 17.30

04 grudnia - godz. 17.30 (poniedziałek)


Komisja Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych


4 stycznia - godz. 18.00

8 lutego - godz. 18.00

8 marca - godz. 18.00

12 kwietnia - godz. 18.00

10 maja - godz. 18.00

7 czerwca - godz. 18.00

3 lipca (poniedziałek!) - godz. 18.00

16 sierpnia - godz. 18.00

13 września - godz. 18.00

11 października - godz. 18.00

8 listopada - godz. 18.00

4 grudnia (poniedziałek!) - godz. 18.00.

 


 

Składy komisji:

Komisja Rewizyjna

  1. Witold Górny
  2. Andrzej Hawranek
  3. Andrzej Maria Hawranek - przewodniczący

Komisja Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni

  1. Marzena Garzeł
  2. Marcin Kapusta - z-ca przewodniczącej
  3. Julia Mach - przewodnicząca
  4. Jerzy Milej
  5. Maciej Straż

Komisja Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych

  1. Łukasz Filipiak
  2. Witold Górny - przewodniczący
  3. Paweł Kajfasz
  4. Marcin Kapusta
  5. Paweł Kowalski
  6. Krzysztof Kwarciak
  7. Magdalena Mardyła
  8. Jakub Markowski
  9. Tomasz Meus
  10. Jerzy Milej - z-ca przewodniczącego
  11. Marek Sikora
  12. Maciej Straż
  13. Ewa Wcisło
  14. Marek Golonka

Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury

  1. Jan Dziura-Bartkiewicz
  2. Marek Golonka
  3. Jakub Markowski
  4. Krzysztof Jakubowski - przewodniczący
  5. Paweł Kajfasz
  6. Krzysztof Kwarciak
  7. Magdalena Mardyła
  8. Tomasz Meus
  9. Jerzy Milej

Komisja Kultury Fizycznej, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Współdziałania z Organizacjami Pozarządowymi

  1. Łukasz Filipiak
  2. Marzena Garzeł
  3. Andrzej Hawranek
  4. Marek Sikora - przewodniczący

Komisja Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa

  1. Jan Dziura-Bartkiewicz
  2. Łukasz Filipiak
  3. Andrzej Hawranek - przewodniczący
  4. Andrzej Maria Hawranek
  5. Krzysztof Kwarciak
  6. Marek Sikora
  7. Marzena Garzeł

 

Komisja Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

  1. Jan Dziura-Bartkiewicz
  2. Łukasz Filipiak - przewodniczący
  3. Szczęsny Filipiak
  4. Marzena Garzeł
  5. Marek Golonka
  6. Paweł Kowalski
  7. Julia Mach
  8. Magdalena Mardyła
  9. Maciej Straż
  10. Ewa Wcisło

Komisja Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

  1. Łukasz Filipiak
  2. Marzena Garzeł
  3. Marek Golonka
  4. Krzysztof Jakubowski
  5. Jakub Markowski - przewodniczący
  6. Tomasz Meus - z-ca przewodniczącego
  7. Witold Górny