Wymiana pieców

Info

Rada i Zarząd Dzielnicy VII Zwierzyniec
ul. Prusa 18, 30-117 Kraków
tel. / fax 12 421-56-66,
tel. 12 429-90-47
e-mail: rada@dzielnica7.krakow.pl

Biuro Rady, ul. Prusa 18
(wejście od ul. Salwatorskiej)
tel.: 12 421-56-66, 12 429-90-47

Godziny przyjmowania mieszkańców:

poniedziałek, środa, czwartek i piątek
w godzinach: 1000 – 1400

wtorek
1100 - 1300 i 1500 - 1700

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Statystyka

Odsłon : 1036400


Kultura na życzenie Drukuj Email
wtorek, 10 maja 2016 09:51

Mobilna studnia życzeń już krąży po ulicach Zwierzyńca. To jeden z etapów projektu "Kultura na życzenie" realizowanego przez Klub Kultury Przegorzały, którego celem jest badanie potrzeb kulturalnych mieszkańców i zachęcanie do podejmowania własnych kulturalnych inicjatyw. Klub kultury Przegorzały chce wzmocnić zaangażowanie klubów kultury w życie społeczności lokalnej,dotrzeć do osób, które z oferty klubów nie korzystają a nawet nie wiedzą o ich istnieniu, odkryć drzemiące w nich potencjały kulturotwórcze, zapytać Was, drodzy mieszkańcy jakich inicjatyw brakuje w naszej Dzielnicy i co możemy wspólnie zrobić, by je zrealizować.

 

Akcja “Mobilna studnia życzeń”- to seria  spotkań z mieszkańcami odbywających się na terenie dzielnicy VII, w których wykorzystana zostanie “mobilna studnia życzeń”, czyli obiekt artystyczny pełniący funkcje studni życzeń na rowerze, do którego mieszkańcy będą mogli wrzucić swoje “kulturalne marzenia” z nadzieją i realną szansą na ich spełnienie. Kolorowa i gadatliwa, “mobilna studnia życzeń” podróżującą na niesamowitym pojeździe, którym jest towarowy Rower Babboe w kwietniu i maju będzie przemieszczała się po Zwierzyńcu, dzięki czemu dotrze do liczniejszego grona odbiorców.

 

Zapraszamy do rozmowy z animatorem, podczas której można wypełnić ankietę dotyczącą zapotrzebowań mieszkańców na konkretne działania artystyczne, kulturalne i edukacyjne, porozmawiać o ofercie klubów kultury na Zwierzyńcu lub zaproponować własne pomysły.

Przede wszystkim jednak akcja “Mobilna studnia życzeń” ma na celu zachęcenie mieszkańców do wzięcia udziału w organizowanym konkursie na najlepszą inicjatywę lokalną. Wyłonione w tym konkursie najlepsze pomysły mieszkańców zostaną sfinansowane. Informacje na temat samego projektu oraz konkursu znajdują się na stronie www.przegorzaly.dworek.eu Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2016.

 

 

Więcej zdjęć na facebooku klubu Kultury Przegorzały https://www.facebook.com/Przegorzaly/