Wymiana pieców

Info

Rada i Zarząd Dzielnicy VII Zwierzyniec
ul. Prusa 18, 30-117 Kraków
tel. / fax 12 421-56-66,
tel. 12 429-90-47
e-mail: rada@dzielnica7.krakow.pl

Biuro Rady, ul. Prusa 18
(wejście od ul. Salwatorskiej)
tel.: 12 421-56-66, 12 429-90-47

Godziny przyjmowania mieszkańców:

poniedziałek, środa, czwartek i piątek
w godzinach: 1000 – 1400

wtorek
1100 - 1300 i 1500 - 1700

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Statystyka

Odsłon : 1034778


Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych
wtorek, 07 lutego 2017 12:23

Harmonogram

Odbioru odpadów wielkogabarytowych w zabudowie jednorodzinnej w Dzielnicy >VII Zwierzyniec -2017 rok

styczeń - 4 tydzień miesiąca - 23-27 styczeń 2017r

kwiecień - 4 tydzień miesiąca - 24-28 kwiecień 2017r

lipiec - 4 tydzień miesiąca - 24-28 lipiec 2017r.

październik - 4 tydzień miesiąca - 23-27 październik 2017r.

Odbiór odpadów odbywa się na podstawie zgłoszenia raz na kwartał. Zgłoszenia należy dokonać w ostatnim tygodniu poprzedzającym wyznaczony termin w harmonogramie.

Zgłoszenia należy kierować drogą elektroniczną na adres usł Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub telefonicznie pod numerem 64-62-393, 328,395

 

 

W sprawie zimowego utrzymania dróg i ulic obowiązuje Zarządzenie Prezydenta Miasta Krakowa nr 2413 z dnia 20.09.2016 roku gdzie załączony jest wykaz chodników i dróg objętych zimowym utrzymaniem przez MPO w Krakowie.

Odnośnie odśnieżania interwencyjnego należy wysłać meila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zgłosić telefonicznie na numer 12 64-62-361

 

 

 

 
Komunikat w sprawie zasad sprzedaży napojów alkoholowych, w tym liczby punktów sprzedazy
środa, 01 lutego 2017 20:00

 

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZASAD SPRZEDAŻY NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH, W TYM LICZBY PUNKTÓW SPRZEDAŻY

 

 

Informujemy, iż Urząd Miasta Krakowa zbiera uwagi
w sprawie liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych na terenie Krakowa.

 

Opinie i wnioski dot. zasad sprzedaży napojów alkoholowych, w tym liczby punktów sprzedaży napojów alkoholowych na terenie Krakowa można składać w siedzibie Wydziału Spraw Administracyjnych Urzędu Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków, lub wysłać pocztą na adres jw. oraz w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w terminie do dnia 28 lutego 2017 r.

Przydatne informacje i materiały można znaleźć na stronie:

https://www.bip.krakow.pl/?news_id=82496

 

 
Dot. wszczęcia postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia przy ul. Podłużnej
wtorek, 31 stycznia 2017 22:58

/pełna treść obwieszczenia/

 
Kolejny termin szkolenia z obsługi strony internetowej Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej „Obserwatorium”
wtorek, 31 stycznia 2017 22:49

Miejskie Centrum Dialogu uprzejmie informuje iż rejestracja na szkolenie z obsługi strony internetowej Miejskiego Sytemu Informacji Przestrzennej „Obserwatorium” które odbędzie się 31 stycznia została zamknięta ze względu na zbyt duża liczbę chętnych – mając to na względzie uruchamiamy dodatkowy termin szkolenia – szkolenie to odbędzie się 2 lutego o godzinie 17.00 również w siedzibie Miejskiego Centrum Dialogu przy ulicy Brackiej 10.

Wymagana jest rejestracja na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. – trwa ona do końca stycznia lub do wyczerpania puli miejsc.


 
Informacja o dyżurach krakowskich aptek w 2017 r.
wtorek, 24 stycznia 2017 11:16

/dyżury aptek/

 

 
Szkolenie z zakresu obsługi miejskiego systemu informacji przestrzennej - 31 stycznia 2017 r.
poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:28

Obserwatorium bez tajemnic.

 

Miejskie Centrum Dialogu zaprasza na szkolenie z zakresu obsługi portalu miejskiego systemu informacji przestrzennej.

Miejski System Informacji przestrzennej – Obserwatorium jest interaktywnym narzędziem internetowym, przeznaczonym dla mieszkańców Krakowa, gdzie każdy może znaleźć podstawowe informacje związane z przestrzenią Miasta.

 

Szkolenie z zakresu posługiwania się Obserwatorium, prowadzone przez eksperta z Wydziału Geodezji odbędzie się w dniu 31 stycznia o godzinie 17.00 w siedzibie Miejskiego Centrum Dialogu przy ulicy Brackiej 10. Szczegółowe informacje pod numerem  telefonu (12) 6161781.

 

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez przesłanie e-mail z imieniem i nazwiskiem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Konkurs wiedzy o życiu i twórczości poetyckiej Jacka Kaczmarskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
poniedziałek, 23 stycznia 2017 13:24

Uczniów szkół ponadgimnazjalnych zachęcamy do udziału w VII Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego „Nic się nie kończy prostym tak lub nie”. Główną nagrodą jest atrakcyjny wyjazd zagraniczny w ramach jednego z projektów wakacyjnych Centrum Młodzieży - organizatora konkursu. W I etapie konkursu uczestnicy piszą pracę na jeden z proponowanych tematów i w terminie do 15 lutego 2017 r. przesyłają ją - w wersji drukowanej, w trzech egzemplarzach - do organizatora (na adres: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, ul. Krupnicza 38, 31-123 Kraków, z dopiskiem "Jacek Kaczmarski").
Jury wybiera najlepsze spośród nadesłanych prac i kwalifikuje na tej podstawie do kolejnego etapu w Krakowie.

 

W tegorocznej edycji proponujemy uczestnikom wybór spośród następujących tematów:

  1. Z dziećmi nic nie wyszło – jedno się speszyło/ Drugie swą kokardkę czerwoną zgubiło – dowcip, śmiech i parodia jako artystyczne narzędzia Jacka Kaczmarskiego.>
  2. Czy jestem Sarą, czy gram Sarę? – wizerunki kobiet i ich rola w utworach Jacka Kaczmarskiego.
  3. Ale moja ze Stwórcą rozmowa/Jak Syn Jego – do drzewa przybita! – podmiot liryczny wierszy Jacka Kaczmarskiego w budowaniu relacji z Bogiem.
  4. Ręce wasze w śmierci po łokcie – ruiny, pobojowiska i popioły – materialne ślady przeszłości i ich znaczenie w liryce Jacka Kaczmarskiego.
  5. A ty siej. A nuż coś wyrośnie – dezyderata, czyli rola liryki inwokacyjnej w twórczości Jacka Kaczmarskiego.Uwaga: w pracy konkursowej należy powołać się na minimum cztery utwory Jacka Kaczmarskiego. Wartością dodaną będzie odniesienie się autora do form językowych istotnych dla interpretacji utworów.To dopiero pierwszy etap rywalizacji; następnie autorzy wyróżnionych prac będą ich publicznie bronić, a już w samym finale - jedynie najlepsi z najlepszych - będą analizować, interpretować oraz odpowiadać na pytania dotyczące życia i twórczości poety.Regulamin konkursu jest dostępny tutaj: http://www.cmjordan.krakow.pl/konkursy/konkurs-wiedzy-o-zyciu-i-tworczosci-kaczmarskiegoKontakt z koordynatorem konkursu, szczegółowe informacje o konkursie: Jolanta Szczucka-Buś, tel. 12 430 00 15 wew. 243, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Konkurs jest formą promocji twórczości Jacka Kaczmarskiego wśród najmłodszego pokolenia – osób, które urodziły się już po upadku komunizmu w wolnej Polsce. Służy nie tylko podtrzymywaniu pamięci o wybitnym polskim artyście i jego twórczości, ale uczy także historii Polski w różnych jej okresach: sarmackim, przedwojennym, komunistycznym; historii światowej i szeroko rozumianej kultury artystycznej. Naszym celem jest zachęcenie uczniów do zdobywania wiedzy w zakresie wykraczającym poza standardy programu szkolnego. Uczestnicy konkursu doskonalą umiejętność pracy z tekstami literackimi, uczą się zdobywania, porządkowania i selekcji materiałów.

 

 

 

 

 
APEL POLICJI
wtorek, 17 stycznia 2017 10:45

Uwaga na oszustów podszywających się pod Policję!

/treść apelu/

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 86